Rakete, ko izmanto profesionāli spēlētāji badmintonā

Emuārs

Ikviens vēlas spēlēt badmintonu kā viņu iecienītākais spēlētājs, un tas izraisa zinātkāri, lai uzzinātu, kādu aprīkojumu viņi izmanto. Šajā rakstā ir uzskaitīti labākie vīriešu vienspēļu profesionāļi, kuri izmanto raketes.

Mr. Kento Momota

Japānas badmintona spēlētājs Momota. Viņš ir slavens ar savu neparasto spēles stilu un eksplozīvām korta kustībām. Viņš ir izcīnījis divus pasaules čempiona titulus un izcīnījis dažādas citas nozīmīgas badmintona sacensības.

Taču, ņemot vērā jaunā Astrox 100 ieviešanu, esmu pārliecināts, ka viņš kādu laiku izmantos šo raketi, lai redzētu, vai tā viņam derēs.

Vairāki Astrox 99 atribūti

Raketes stingrais kāts padara to piemērotu uzbrūkošajiem spēlētājiem, iespējams, tāpēc Yonex savu pirmo kampaņu nosauca par “stāvo uzbrukuma izaicinājumu”.

Neskatoties uz to, ka rakete ir liela galva, tās svars ir vienmērīgi sadalīts, padarot to par universālu sautējumu.

Nav paredzēts iesācējiem, taču, ja labi pronējat, izmantojiet to.

Vladimirs Akselsens

Viņš ir badmintonists no Dānijas. Viņš izcīnīja bronzas medaļu 2016. gada vasaras olimpiskajās spēlēs un bija 2017. gada pasaules čempions.

Viņš mainīja raketes pēc Astrox 99, taču viņa spēles stils neatbilda jaunajam troksnim. Tādējādi viņš atgriezās Duora Z Strike.

Akselsena raketes raksturojums

Lai gan šai raketei ir duora tehnoloģija, kas padara vienu raketes rāmja pusi ātrāku un otru lēnāku, spēlējot ar drauga raketi, nebija lielas atšķirības.

Tā kā tas ir pārsteidzošs visos veidos — kontrole, jauda un precizitāte — es ļoti ieteiktu šo raketi.

  • Īpaši stingrs: elastīgs
  • Rāmis: Hyper-MG/NANOMETRIC DR/H.M. Grafīts
  • Vārpsta: nanometriska/EX-HMG/H.M. Grafīts
  • 3 U svars un satvēriena izmērs (apmēram 88 g) 2 U G4,5 (vid. 93 g) G4,5
  • Ieteikumi virknei: 2U 21-29 mārciņas, 3U 20-28 mārciņas
  • Ginting, Entonij

Indonēzijas badmintonists ir Entonijs Sinisuka Gintings. Pirmo reizi viņš ieguva bēdīgu slavu, kad izcīnīja 2014. gada vasaras jaunatnes olimpisko spēļu bronzas medaļu. Viņš ir slavens ar to, ka ātri pārvietojas pa grīdu.

Dažas Astrox 88D funkcijas

Tikai īss vārds, pirms mēs iepazīsimies ar funkcijām: D šīs raketes nosaukumā nozīmē dominēšanu, savukārt S tās citā variantā, 88S, apzīmē ātrumu.

Vārpsta: Šai raketei ir viena no plānākajām Yonex vārpstām, kas nozīmē mazāku gaisa pretestību šūpošanās laikā. Tam ir stingrs statnis, kas atvieglo šāvienu vadīšanu nekā elastīga kāta, taču jums ir nepieciešama stabila tehnika, lai no tā gūtu maksimālu labumu.

Līdzsvars: Tā ir rakete ar smagu galvu, taču man patīk, ka tā ir arī ātra, tāpēc varat to izmantot, spēlējot dubultspēles, lai gan tā ir smaga rakete.

Tagi:

Emuārs

Dalīties ar šo :

Jaunākās publikācijas

Vai jums ir kādi jautājumi?

Categories