Desmitcīņa badmintona vienspēles un dubultspēles

Vai tiešām esat dzimis un audzis badmintona spēlētājs, kurš spēlē aizrautīgi? Sporta spēlēšana ir vienmēr pieejama jebkurai personai, taču svarīgi ir tas, cik izcils tu esi un cik ļoti tu to patiesi saproti. Ja vēlaties izcelties badmintonā, jūs esat nonācis īstajā vietā, kur laistīt savus augus. Zemāk ir saraksts ar noteikumiem, kas mums rūpīgi jāievēro.

Būtībā badmintons bija iekštelpu aktivitāte, un tas pirmo reizi parādījās 16. gadsimta sākumā. Īsa vēsture atklāj, ka tas pirmo reizi tika atskaņots Britu Indijā 1800. gadu vidū ar aizstājvārdu Pūns. Tā tiek uzskatīta par ātrāko rakešu sporta veidu pasaulē un ir salīdzinoši vienkārša spēle ar vienkāršiem noteikumiem. Gatavojoties sitienam, jums ir tīkls, atspole, rakete un daži noteikumi. Vienīgais, kas nepieciešams izrādei, ir tas. Rallijs sākas pēc tam, kad jūs ar raketi pasniedzat atspoles pretinieka laukumam, un viņi atdod labvēlību ar vēl vienu sitienu. Ilgi iedibinātā spēle tagad ir gan olimpiskais pasākums, gan plaši izplatīts sporta veids, ko praktizē praktiski visā pasaulē.

Badmintons savu nosaukumu ieguvis no Glosteršīras, Anglijas apgabala, kurā dzīvo hercogs Boforts. Spēles popularitāte strauji izplatījās. Pirmo rakstisko noteikumu kopumu 1877. gadā izstrādāja jaundibinātais Bath Badminton Club. Spēle tiek spēlēta, izmantojot rakešu komplektu, kurā dalībnieki ar raketēm trāpa pa tīklu caur tīklu. Anglijas Federācija galu galā tika izveidota 1899. gadā, 16 gadus pēc spēles sākuma. Divas visizplatītākās spēles variācijas ir “vieninieki” (viens spēlētājs katrā pusē) (ar diviem spēlētājiem katrā pusē). Papildus sacensību spēlēm taisnstūra iekštelpu laukumā, to plaši spēlē kā nesteidzīgu āra sporta veidu pagalmos vai pludmalēs. Katrai komandai ir viena iespēja trāpīt atspolē. Punkti tiek gūti, kad atspole nolaižas otras komandas laukuma pusē. Spēle ir beigusies, kad atspole pieskaras zemei ​​vai pretinieku komanda, dienesta tiesnesis vai tiesnesis viņu prombūtnes laikā ir paziņojis par kļūdu. Sākotnēji badmintons tika spēlēts kā demonstrācijas sporta veids 1972. gada vasaras olimpiskajās spēlēs Minhenē. Tikai 1992. gada olimpiskajās spēlēs Barselonā tas tika pilnībā īstenots gan vīriešu, gan sieviešu vienspēlēs un dubultspēlēs. Jaukto pāru atklāšanas sacensības notika 1996. gada olimpiskajās spēlēs Atlantā. Kopš tā laika notikumu skaits ir palicis nemainīgs.

Spēlētājam pirms spēles ir jābūt informētam par dažiem badmintona noteikumiem un noteikumiem, lai viņš būtu sīvs konkurents. Mums ir jāzina badmintona pamati, tostarp, kur sist, kā šaut, ko sist un kā sist. Ja esat īsts spēlētājs, tā nav revolucionāra vai bīstama spēle, bet gan vienkārša un patīkama spēle.

Tagi:

Dalīties ar šo :

Jaunākās publikācijas

Vai jums ir kādi jautājumi?

Categories