Badmintona spēles priekšrocības

Emuārs

Badmintona spēlēšana var būt izdevīga vairākos veidos, tostarp

  • garīgās priekšrocības
  • Fiziskās priekšrocības
  • veselības priekšrocības
  • Sociālās priekšrocības
  • izturīgas kājas

Lai gan badmintonam ir nepieciešamas visa ķermeņa kustības, tā spēlēšana ievērojami palielinās kāju spēku.

Jūs ievērosiet, ka ikvienam profesionālam spēlētājam, īpaši tiem, kas spēlē vienspēli, ir milzīgi kāju muskuļi salīdzinājumā ar ķermeņa augšdaļu.

Lai gan pašlaik nespēlējat profesionāli, izklaidējoties spēlējot svarīgu spēli, jūsu kājas nodrošinās lielisku treniņu.

Spēlējot badmintonu, jūsu kāju treniņš sporta zālē var būt patīkamāks, pat ja esat tāds, kurš vienmēr izvairās no kāju dienas.

Kāpēc badmintons palielina kāju spēku? Spēles laikā veiksiet izlēcienus un lēcienus, kas ir lieliski vingrinājumi spēka palielināšanai.

jaudīgu kāju priekšrocības

Muguras lejasdaļa tiek palielināta, ja ir spēcīgi četrgalvu muskuļi, sēžas muskuļi, gūžas saliecēji un paceles kakliņi, kas palīdz novērst muguras lejasdaļas problēmas.

Pilna ķermeņa definīcija: Spēlējot badmintonu, jūs nekad nekļūsit par sporta zāles ķēmu. ar irbulīša kājām pretstatā milzīgajiem ķermeņa augšdaļas muskuļiem.

jaudīgu muskuļu kontrole

Atzīsim; var būt grūti apņemties stiprināt savu ķermeni, ja vien netrenējaties kultūrisma sacensībām vai jūsu sirdī nav īpašas vietas, lai iegūtu masīvus muskuļus.

Spēlēt badmintonu ir lieliski, ja vēlaties palielināt ķermeņa spēku, nenoslogojot pārāk daudz muskuļu, lai sasniegtu šo mērķi.

Tas palīdzēs, ja sapratīsit atšķirību starp spēku un spēku.

Spēja pārvarēt šķēršļus ir spēks (ceļot smagus svarus)

Muskuļu veidošana un elastība

Izveidoti muskuļi

Vai zinājāt, ka badmintonists, kurš sver aptuveni 70 kg, 60 minūšu spēles laikā var sadedzināt vidēji 400 kalorijas?

Lai skrienot sadedzinātu tik daudz kaloriju, jums ir jāveic vismaz 4 jūdzes ar ātrumu 15 minūtes.

Ko jūs izvēlētos, ja jums būtu jāizvēlas – skriet stundu vienatnē vai spēlēties ar draugiem un sadedzināt šīs kalorijas?

Badmintons sadedzina daudz kaloriju, tādējādi saglabājot ķermeņa tonusu un palīdzot augt muskuļus, piemēram, serdes, augšstilbu, plecu un citu ķermeņa daļu muskuļus.

Tā ir fantastiska un patīkama pieeja fiziskās sagatavotības uzturēšanai un svara zaudēšanai.

Ķermeņa daļu koordinācija

Spēlēt badmintonu ir kā uz vēdera. Badmintonā ir tik daudz prasmju, ka, apgūstot kaut pusi no tām, jūsu ķermeņa koordinācija ievērojami uzlabosies.

Es varu runāt no personīgās pieredzes, jo esmu spēlējis badmintonu sešus gadus, un mana ķermeņa koordinācija ir pastāvīgi uzlabojusies.

Atgriežoties pie stāsta, es sāku apmeklēt deju nodarbības pirms pieciem mēnešiem, un mans instruktors bija pārsteigts par manu attīstību, līdz atklāju, ka esmu arī badmintonists.

Mana badmintona prakse noderēja šajās dejošanas sesijās, jo gadu gaitā uzlabojās mana ķermeņa koordinācija, padarot tos vieglākus.

Tagi:

Emuārs

Dalīties ar šo :

Jaunākās publikācijas

Vai jums ir kādi jautājumi?

Categories