Badmintona sitienu veidi un apgūšanas tehnika

Emuārs

Vai vēlaties uzlabot savas badmintona prasmes?

Dažādu sitienu apgūšana ir būtiska, lai kļūtu par lielisku badmintona spēlētāju.

Šajā rakstā jūs uzzināsiet par pieciem galvenajiem badmintona sitienu veidiem, kā arī par labāko tehniku, lai iemācītos katru no tiem.

Tātad, sagatavojieties uzspēlēt savu spēli!

Priekšroka sitiens

Apmācoties forehand sitienu, jūs varat pacelt savu badmintona spēli uz nākamo līmeni. Tas ietver ātru un spēcīgu priekšējo sitieni ar raketes palīdzību un tiek uzskatīts par visdaudzpusīgāko sitienu spēlē.

Satvērums jābūt atslābtam un stingram, ar roku nedaudz augstāku par plaukstu. Sākot sitienu, raketes jānoved līdz jostasvietas līmenim vienmērīgā kustībā. Turiet rokas taisnas un neraustiet roku, kas nes raketes.

Kad jūs novedat raketes uz priekšu, izstiepiet roku un rotējiet ķermeni, lai radītu spēku. Mērķējiet, lai sitiens trāpītu plūškam augstākajā punktā un saskartos ar raketes augšējo daļu. Pārliecinieties, ka situ beidzat ar atslābtu plaukstu, lai palielinātu precizitāti.

Ar praksi jūs varat apgūt forehand sitienu un kļūt par vairāk daudzpusīgu badmintona spēlētāju.

Atpakšpleciens

Būvējot uz iepriekšējo apakštematu, jūsu atpakaļroka sitiens ir lielisks papildinājums jūsu priekšroka sitienam. Atpakaļroka sitiens ietver shuttlecock sitienošanu ar raketes aizmuguri. Parasti to izmanto, ja shuttlecock ir pārāk tuvu jūsu ķermenim, lai izmantotu priekšroka sitienu. Tas arī ļauj jums turēt raketes priekšā, lai aizsargātu sevi no ienākoša sitienu.

Lai veiktu pareizu atpakaļroka sitienu, sāciet ar nedaudz atvērtu raketes pozīciju, ar raketes sejas leņķi vērsta pret shuttlecock. Sitienu veiciet ar plūstošu, nepārtrauktu kustību, pagriežot ķermeni pie gurniem un izstiepjot roku. Sitiet shuttlecock ar atvērtu raketes seju un sekojiet sitienu līdz galam, izmantojot visu ķermeni. Lai nodrošinātu plūstošu sitienu, turiet raketes rokturi atpūtā.

Ar praktizēšanu jūs iegūsiet pašpārliecību, kā pārvaldīt atpakaļroka sitienu.

Sasmēt

Jums jāpamēģina savas spējas spēlēt smeci, grūtāko badmintona sitienu! Atslēga, lai pārvarētu šo sitienu, slēpjas laikā un kustībā. Ar praktizēšanu, jūs spēsiet to izpildīt viegli.

Šeit ir būtiskie elementi, kas jāņem vērā, veicot smeci:

 • Kustības:

 • Sāciet kustību, izdarot soli uz priekšu.

 • Jūsu ķermenim jābūt nedaudz noliektam uz priekšu, ar izstieptu roku un gatavības pozīcijā ar raketi.

 • Kad sitat shuttlecock, nolaidiet roku uz leju un pāri savam ķermenim.

 • Laika noteikšana:

 • Koncentrējieties uz shuttlecock un sitiet to, kad shuttlecock ir augstākajā punktā.

 • Nespēlējiet pārāk agrā vai pārāk vēlā laikā.

 • Mērķējiet uz shuttlecock ar lejupvērstu spēku.

Nometiet Shot

Pēc mākslinieciskā smaša apgūšanas, kāpēc neizmēģināt metienu drop shot? Drop shot ir lielisks veids, kā pārsteigt pretinieku. Tas ietver ātru, maigu sitienu, un plūksnei vajadzētu tikai viegli pārvarēt tīklu. Veiksmīgam drop shotam svarīgs ir sitiena neliels lejupvērsts leņķis, lai tas ātri nokristu un būtu pietiekami daudz momentuma, lai sasniegtu pretējo pusi.

Sajūta Apraksts
Aizrāvies Gatavs pamēģināt kaut ko jaunu!
Nopietns Gatavs trenēties un pilnveidoties!
Paļāvīgs Gatavs parādīt savas prasmes!
Nervozs Gatavs izaicinājumam!
Pārsteigts Gatavs uzvarēt mačā!

Ar treniņiem tu vari kļūt par drop shot meistaru. Kad to izpilda pareizi, tas ir lielisks veids, kā saglabāt pretinieku neziņā un var būt izšķirošais faktors mačā. Tāpēc, ej un pamēģini to!

Notīrīšana

Kad esi iemācījies drop šāvienu, ir laiks pāriet uz clearing sitieniem. Clearing sitieni ir augšējie sitienu veidi, ko izmanto, lai aizmestu shutlokli aizmuguri korta. Tas ir spēcīgs sitiens, kuram nepieciešama prakse, lai to pilnībā apgūtu.

Veiksmīga clearing sitiena galvenie komponenti ir:

 • Kāju darbība:

 • Ātri pārvietojies, lai sasniegtu shutlokli

 • Līdzsvaro savu svaru

 • Rokas saķere:

 • Stipri saķeries ar raketes rokturi

 • Turi raketes priekšā savas ķermeņa daļas

 • Roku kustība:

 • Pacel raketes augšup un pāri galvai

 • Sitienu veic kustību uz augšu

Ar praksi un atkārtojumiem tu vari iemācīties mastering clearing sitienus un izmantot tos savā labā spēlē. Atceries koncentrēties uz savu tehniku un pārliecināties, ka tev ir pareiza forma, lai iegūtu labākos rezultātus.

Bieži uzdotie jautājumi

Kādu badmintona raketes veidu man vajadzētu izmantot?

Badmintona raketes tips, ko jums vajadzētu izmantot, ir atkarīgs no jūsu spēles stila un prasmju līmeņa. Sākuma līmeņa spēlētājiem vajadzētu izvēlēties vieglu, galvas smagu raketes, lai radītu vairāk spēka. Pieredzējušiem spēlētājiem vajadzētu izvēlēties raketes ar lielāku kontroli un stingrāku rāmi. Izmēģiniet dažādas raketes, lai noskaidrotu, kura jums vislabāk piemērojas.

Kādu veidu badmintona apavus man vajadzētu vilkt?

Izvēloties badmintona kurpes, komforts un kvalitāte vajadzētu būt galvenajiem kritērijiem. Meklējiet kurpes ar labu spilvenošanu un atbalstu, lai izvairītos no ievainojumiem. Izprobežojiet vairākas pārus, lai atrastu piemērotāko izmēru jums.

Kā es varu uzlabot savu izturību un izturību badmintonā?

Lai uzlabotu izturību un noturību badmintonā, sāc regulāri vingrot un ēst sabalansētu uzturu. Trenē savu ķermeni, lai tas varētu ātri reaģēt, veicot speciālus vingrinājumus un spēlējot treniņa mačus. Ņem īsus pārtraukumus starp spēlēm, lai atgūtu elpu.

Kā es varu uzlabot savu reakcijas laiku badmintonā?

Jūs varat uzlabot savu reakcijas laiku badmintonā, praktizējot vingrinājumus, kas palīdzēs jums paredzēt pretinieka sitienu. Koncentrējieties uz ātru kājdarbību un agility vingrinājumiem, lai palielinātu savu reakcijas ātrumu. Strādājiet pie savu refleksu stiprināšanas un attīstiet savu roku-acu koordināciju.

Kādas sasildīšanās vingrinājumus es vajadzētu darīt pirms badmintona spēles?

Pirms spēlēt badmintonu, jums vajadzētu uzsildīt ķermeni ar vieglu izstiepšanos un skriešanu. Tas palīdz jums ātri reaģēt un izvairīties no traumām.

Secinājums

Badmintons ir lieliska iespēja palikt aktīvam un baudīties. Ar pareizu tehniku un pūliņiem tu vari kļūt par profesionāliem ļoti ātri!

Pamatstilbu, piemēram, priekšroku, atroku, smeci un šķērslu metiens, pilnvarošana ir atslēga, lai uzlabotu savu spēli. Ar mācībām un pacietību tu spēsi katru stilbu izpildīt precīzi un ar spēku.

Tāpēc paņem savu raketīti un ļaujamies sākumam!

Tagi:

Emuārs

Dalīties ar šo :

Jaunākās publikācijas

Vai jums ir kādi jautājumi?

Categories