Badmintona pamati

Divu vai četru spēlētāju spēle

Divi spēlētāji spēlēs viens pret otru vienā rallijā.

Dubultajā rallijā varat apvienoties ar draugu un spēlēt četru spēli. Tomēr, tāpat kā kāršu klāji, spēlētāji nāk komplektos.

Pa labi vai pa kreisi

Jūs nevarat nejauši izvēlēties pusi. Šis ir fundamentāls badmintona noteikums, kas jāievēro katrā rallijā. Ja servera rezultāts spēles sākumā ir vienāds, jūs atrodaties atbilstošajā apkalpošanas laukumā. Izvēlieties kreiso pusi servera rezultāts ir nepāra. (Jā, pāra un nepāra skaitļi tiek ņemti vērā; esiet uzmanīgi ar tiem!)

Atpazīt savus ieročus

Badmintona spēlēšanai tiek izmantota atspole un stīgu rakete. Gailim ir gumijas pamatne un spalvu augšdaļa. Vienmēr sitiet pret gumijas pamatni, nevis pret zemes spalvu. Katrs dalībnieks drīkst izmantot vienas stīgas raketi.

Tas kalpo

Pakalpojums ir katras badmintona spēles būtiska sastāvdaļa. Saskaņā ar badmintona noteikumiem sitienu pa gaili katra rallija sākumā sauc par “servēšanu”. Pasniegšana vienmēr jāveic zem servētāja jostasvietas un zem rokas. Virsroku serve būtu badmintona noteikumu pārkāpums un par to tiktu sodīts.

Sāciet to ar mētāšanu

Jebkuras badmintona spēles, neatkarīgi no tā, vai tās ir olimpiskās sacensības vai ģimenes spēles, pamatnoteikums un regulējums ir tāds, ka partnerim vienmēr jāsāk ar mešanu. Tā kā jūs spēlējat badmintona noteikumu robežās, pārtrauciet cīnīties ar draugiem par pirmo servi spēlējot! Tikai metiens nosaka sākumu; rallija uzvarētājs nosaka nākamo pirmo servi. Jūsu serveris sāks nākamo spēli, ja jūs uzvarēsit pirmajā rallijā.

Tīkla lamatas

Lugas antagonistiskais un nepieciešamais instruments ir tīkls. Diskvalificēts, ja atspole vispār pieskaras tīklam vai pat trāpa! Jūsu pretinieks saņem punktu.

Pārvaldiet savas kājas un rokas

Jūsu pēdas nekad nedrīkst šķērsot balto līniju ap jums, kamēr notiek spēle. Nav šaubu, ka rokas pieskāriens ir neķītra spēle; tavas rokas ir tavas raketes.

Tā ir nediena!

Saskaņā ar badmintona pamatprincipiem tiek uzskatīta par neķītru spēli, ja jūsu gailis sasniedz grīdu vai ja jūs to divreiz sitat no viena laukuma. Rezultātā nav atkārtojuma vai otrās iespējas. “Badmintonā nekad nav iespēju; jūs vai nu zaudējat, vai uzvarat.”

Vienspēļu badmintona noteikumi un noteikumi.

Viena rallija laikā divi spēlētāji spēlēs viens ar otru pretējās laukuma pusēs.

Serve ir viens no kritiskajiem jēdzieniem badmintona nolikumā. Pakalpojums vienmēr jāsniedz zem servera jostasvietas un zem rokas. Virsroku serve būtu badmintona pamatnoteikumu pārkāpums.

Formatēt

Rezultāts spēles sākumā: (0-0). Jūs nevarat nejauši izvēlēties pusi. Viens no badmintona pamatnoteikumiem, kas jāievēro jebkura rallija laikā, ir šāds. Serveris apkalpo no atbilstošā dienesta laukuma, kad viņu rezultāts ir vienāds. Serveris apkalpo no kreisās serves laukuma, kad viņu rezultāts ir nepāra.

Serveris saņem punktu un pēc tam atkal apkalpo no servera otras puses, rallijā dominē. Rallija uzvarētājs nopelna brīdi un kļūst par jauno serveri. Ja servera rezultāts ir nepāra, tie sākas no kreisās puses, un, ja tas ir pāra, tie sākas no labās puses. Visos turnīros tiek ievēroti vienspēļu badmintona noteikumi, un pirmās kārtas spēlēs visi dalībnieki tiek apvienoti pārī ar pretinieku. Pirms pāriešanas uz nākamo sacensību kārtu šiem dalībniekiem būs viena nedēļa, lai pabeigtu savas spēles.

Tagi:

Dalīties ar šo :

Jaunākās publikācijas

Vai jums ir kādi jautājumi?

Categories