Badmintona aprīkojums un raketes

Emuārs

Vai tevi interesē spēlēt badmintonu? Lai sāktu, tev būs nepieciešama atbilstoša aprīkojums.

Raketes ir dažādu formu, izmēru, materiālu un stieples spriedzes. Pirkumos tev būs jāņem vērā tavs budžets, roktura izmērs un stieplu un plūškoku izvēle.

Apskatīsim dažāda veida badmintona aprīkojumu un raketes, lai tu būtu gatavs sākt spēlēt.

Rokturi veidi

Zināt sava raketes veida ir būtiski, lai veiksmīgi spēlētu badmintonu. Ir četri galvenie badmintona raketes veidi: uzbrukuma, aizsardzības, visaptverošas un iesācēju raketes.

Uzbrukuma raketes parasti ir vieglas un ar stingru rāmi, kas ļauj panākt vairāk spēka un precizitātes.

Aizsardzības raketes ir smagākas un ar elastīgu rāmi, kas padara tās piemērotākas kontroles metieniem.

Visaptverošas raketes ir kombinācija no uzbrukuma un aizsardzības raketēm, piedāvājot labāko no abiem pasaulēm.

Visbeidzot, iesācēju raketes parasti ir smagākas un ar plašāku rāmi, kas padara tās vieglāk apstrādājamas.

Svarīgi ir izvēlēties pareizo badmintona raketi, kas atbilst jūsu spēlēšanas stilam un prasmju līmenim.

Raketa materiāli

Izvēloties pareizo raketa materiālu, tas ir svarīgs solis badmintona raketa izvēles procesā. Dažādi materiāli, kas tiek izmantoti raketa izgatavošanai, ietekmēs stīgu īpašības un svaru izvēles iespējas, tāpēc ir svarīgi ņemt vērā savas vajadzības, pirms pieņemat lēmumu.

Izlietojiet laiku, lai izpētītu dažādos pieejamos materiālus un atrastu labāko variantu savai spēlēšanas stilam.

Virknes īpašības

Divas galvenās materiālu izmantošanas detaļas badmintonam ir sintētiskas virves un dabiskas zarnu virves.

Sintētiskās virves parasti tiek ražotas no nilona un ir populārākais izvēles variants rekreatīviem spēlētājiem. Tās ir izturīgas, lētas un nodrošina labu spēlējamību.

No otras puses, dabiskās zarnu virves tiek ražotas no aitu zarnām un ir dārgākas. Tās nodrošina labāku kontroli un spēku, bet tās ir jutīgākas pret plīsumiem.

Gan sintētiskās, gan dabiskās zarnu virves ir pieejamas dažādās biezumā un spriedzē, tādēļ jūs varat pielāgot savu raketes izvēli atbilstoši savai spēles stilam. Parasti biezākas virves nodrošina vairāk spēka, bet plānākas virves dod lielāku kontroli. Augstāka spriedze rezultē lielākā spēkā, bet zemāka spriedze nodrošina lielāku kontroli.

Eksperimentēšana ar dažādām virves spriedzēm un biezumiem ir labākais veids, kā atrast perfektu kombināciju sev.

Svara iespējas

Ņemot vērā raketes materiālu ir svarīgi, kad izvēlas badmintona raketes, jo tas ietekmē raketes svaru un līdzsvaru. Parastie materiāli, kas tiek izmantoti, lai izgatavotu badmintona raketes, ir alumīnijs, grafīts un ogļu šķiedra.

Alumīnijs ir vieglākais materiāls, bet arī vislētākais. Tam ir lielāks "sweet spot" un tas ir ļoti izturīgs.

Grafīts ir nedaudz smagāks par alumīniju, bet ir dārgāks. Tas piedāvā lielisku spēku un kontroli, ļaujot precīzāk izdarīt metienus.

Ogļu šķiedra ir smagākais materiāls un tas ir visdārgākais. Tas nodrošina lielisku stiprumu un stingrību, ļaujot palielināt spēku un precizitāti.

Galvenais ir izvēlēties pareizo materiālu atbilstoši savai spēlēšanas stilam. Ja jūs esat agresīvs spēlētājs, jums varētu patikt ogļu šķiedra. Ja jūs esat aizsargjošs spēlētājs, tad grafīts vai alumīnijs varētu būt labākā izvēle.

Saites izmērs

Izvēloties pareizo roktura izmēru savai badmintona raketes, ir svarīgi, lai spēlētu savu labāko spēli. Tas ir tik vienkārši kā izmērīt savu roku izmēru un zināt dažādos pieejamos roktura izmērus.

Ar ideālu izmēru, jūs varat baudīt uzlabotu kontroli un spēku savos metienos.

Aizķeršanās veidi

Svarīgi ir izvēlēties pareizo badmintona raketes rokturi, lai uzlabotu savu spēli.

Ir divi roktura izmēri, no kuriem izvēlēties: standarta un garais. Standarta rokturi ir salīdzinoši īsi un piemēroti spēlētājiem ar mazākām rokām. Gari rokturi ir garāki par standarta rokturiem un ļauj spēlētājiem ar lielākām rokām iegūt labāku kontroli.

Abi rokturi ir pieejami dažādos izmēros un formās, tāpēc ir svarīgi izmēģināt dažādus, lai atrastu piemērotāko savai rokas lielumam un formai. Lai nodrošinātu labu piestiprināšanos, turiet rokturi savā rokā un pārliecinieties, ka starp jūsu pirkstiem un roktura nekādi plaisas nav.

Ja rokturis ir pārāk liels, var apsvērt iespēju izmantot papildus roktura segumu, lai to padarītu ērtāku. Ja rokturis ir pārāk mazs, izmēģiniet papildus roktura segumu, lai to padarītu lielāku.

Ja vien atradīsiet pareizo roktura izmēru, varēsiet baudīt ērtāku un spēcīgāku spēli.

Mērīšanas process

Kad esi atradis pareizo rokas saites izmēru, ir svarīgi to pareizi izmērīt, lai nodrošinātu ērtu un spēcīgu spēli.

Lai to paveiktu, nostājies raketes vertikālā stāvoklī un tur to savā dominējošajā rokā. Novieto savu rādītājpirkstu uz saites augšdaļas. Pārliecinies, ka pirksts vērsts pret raketes galvu.

Izmēri attālumu no pirksta līdz raketes galvas augšai centimetros. Tas tev sniegs saites izmēru. Labākai precizitātei izmēri divas reizes.

Ja mērījums nav precīzs, tas var izraisīt nepatīkamu saites sajūtu un samazinātu spēku. Pārliecinies, ka pielāgo saites izmēru, ja mērījums nav pareizs.

Ar pareizu rokas saites izmēru tu vari spēlēt badmintonu ar maksimālu spēku un komfortu.

Fit priekšrocības

Pareiza roktura izmēra izvēle var būtiski ietekmēt jūsu badmintona spēli. Pareiza izmēra rokturs nodrošina labāku kontroli pār shutlīti, uzlabotu spēku un mazāku nogurumu.

Šeit ir četras priekšrocības, kas ir saistītas ar pareizu roktura izmēru jūsu badmintona raketes gadījumā:

 1. Labāka kontrole: Badmintona raketes ar pareizu roktura izmēru ļauj precīzi kontrolēt metienus un uzlabot precizitāti.

 2. Lielāks spēks: Pareiza roktura izmēra izvēle nodrošina maksimālu spēku, kad sitat shutlīti.

 3. Samazināts nogurums: Piemēroti izmērots rokturs nodrošina komfortablāku turēšanu raketē, tādējādi mazinot slodzi uz rokas un pleca.

 4. Uzlabota konsistence: Pareizi piemērots roktura izmērs nodrošina vienmērīgu sajūtu metienos, ļaujot attīstīt jūsu badmintona prasmes.

Virknes spriedums

Jūsu raketes stieples spriegums var ievērojami ietekmēt jūsu badmintona spēli. Pārāk vaļīgs stieples spriegums var izraisīt grūtības iegūt pietiekamu spēku aiz jūsu metieniem. Pārāk ciešs spriegums var traucēt metienu kontrolēšanu. Atbilstoša līdzsvara atrast ir atslēga uz panākumiem.

Stieples spriegums Ieguvumi Trūkumi
Vaļīgs Lielāks spēks Mazāka kontrole
Vidējs Līdzsvarots spēks un kontrole
Ciešs Vairāk kontrole Mazāks spēks

Jūsu stieples spriegums ir arī ietekmēts no izmantoto stiepļu veida. Parasti, biezāka stieple prasīs augstāku spriegumu, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju. Savukārt, plānāka stieple prasīs zemāku spriegumu.

Stieples spriegums arī ietekmē jūsu stiepļu izturību. Pārāk ciešs spriegums palielina risku, ka stieples pārgriezīsies pāragri. Pārāk vaļīgs spriegums var izraisīt stiepļu ātru izstiepšanos.

Atbilstoša sprieguma atradīšana jūsu raketē prasīs eksperimentēšanu, bet tas ir tā vērts. Ar atbilstošu stieples spriegumu jūs noteikti varēsiet pacelt savu badmintona spēli uz jaunu līmeni.

Virves un šūšanas mašīnas

Kad runa ir par badmintona ekipējumu, auklas un plūdi ir divi no svarīgākajiem komponentiem. Auklas nodrošina spēku un kontroli sitieniem, savukārt plūdi palīdz spēlētājiem slīdēt gaisā.

Šeit ir četri būtiskie auklu un plūdu elementi:

 1. Auklas: Pareizais auklu spriegums ir atkarīgs no spēlētāja spēka un prasmju līmeņa. Auklas ir pieejamas dažādās biezumā un spriegumā.

 2. Raketes: Izmantotās raketes tips var ietekmēt auklu un plūdu efektivitāti. Meklējiet raketes, kas ir vieglas un labi izlīdzsvarotas, lai nodrošinātu maksimālu spēku un kontroli.

 3. Plūdi: Plūdi ir dažāda svara un izmēra. Izvēlieties plūdi, kas ir viegli un piemēroti jūsu spēles stilam.

 4. Rokturis: Laba roktura sajūta ir būtiska, lai baudītu komfortablu spēlēšanas pieredzi. Pārliecinieties, ka izvēlaties rokturi, kas piemērots jūsu roku un spēles stilam.

Auklas un plūdi ir būtiski veiksmīgai badmintona spēlei. Izvēlieties pareizos un jūs varat uzlabot savu spēli līdz jaunam līmenim.

Izdevumu pārdomas

Runājot par badmintona ekipējumu, izmaksas ir svarīgs faktors, ko ņemt vērā. Cenas var svārstīties no dažiem dolāriem par volānām līdz simtiem dolāru par augstākās klases raketēm. Svarīgi ir atrast vislabāko variantu savam budžetam un badmintona vajadzībām. Ir arī svarīgi atcerēties, ka visdārgākais variants ne vienmēr ir vislabākais. Jums vienmēr vajadzētu mēģināt atrast labāko vērtību par savu naudu.

Ja tikai sākat, ir labāk sākt ar pamata raketēm un volānu komplektu un uzlaboties, kad jūsu prasmes uzlabojas. Apjukšana un cenu salīdzināšana tiešsaistē ir lielisks veids, kā iegūt vislabāko piedāvājumu. Jūs arī varat pārbaudīt savu vietējo sporta preču veikalu, lai redzētu, kas ir noliktavā.

Galu galā jums ir jālemj, cik daudz tērēt badmintona ekipējumam. Izmantojiet savu budžetu un prasmes līmeni kā pamatnostādnes, un jūs spēsiet atrast ekipējumu, kas ir vispiemērotākais jums.

Iepirkšanās padomi

Kad esi izlēmis, cik daudz vēlies tērēt badmintona aprīkojumam, ir laiks sākt iepirkšanos. Šeit ir daži padomi, kā atrast labāko badmintona aprīkojumu tavām vajadzībām:

 1. Veici pētījumu: Iepazīsties ar dažādajām zīmoliem un rakšu veidiem, kas ir pieejami. Izlasīt atsauksmes tiešsaistē, lai iegūtu priekšstatu par citu cilvēku domām par produktiem.

 2. Ņem vērā kvalitāti: Meklē augstas kvalitātes materiālus un konstrukciju, pērkot raktu. Pārliecinies, ka tā ir izturīga un paredzēta ilgstošai lietošanai.

 3. Būt praktiskam: Ņem vērā savu prasmju līmeni un spēlēšanas stilu, ko dod priekšroku. Izvēlies raktu, kas atbilst tavām vajadzībām.

 4. Pārbaudi to: Ja iespējams, izmēģini raktu pirms pirkšanas. Pārliecinies, ka tā jūtas ērti un līdzsvarota tavā rokā.

Bieži uzdotie jautājumi

Kā ir labāk veidot parūpēties par savu badmintona raketes?

Lai saglabātu savu raketu labā formā, uzglabājiet to vēsā un sausā vietā. Izvairieties no tiešas saules gaismas vai mitrām apstākļiem. Pēc katras lietošanas noslaukiet sviedrus un netīrumus ar mīkstu drānu. Izvairieties no rāmja vai stieņu sitiena ar citiem objektiem. Visbeidzot, regulāri nodzītiet savu raketes stieņu.

Vai ir kādi drošības padomi badmintona spēlēšanai?

Vienmēr valkā aizsargbrilles, spēlējot badmintonu. Nepārāk spēcīgi sit shuttlecock, jo tas var izraisīt savainojumu sev vai citam cilvēkam. Pārliecinieties, ka laukums ir brīvs no šķēršļiem un ka jūsu raketes ir labā stāvoklī. Uzmanieties no apkārtnes un pārliecinieties, ka esat pienācīgi sasildījies pirms spēlēšanas.

Vai ir kādi piesardzības pasākumi, ko jāievēro, uzglabājot savu badmintona raketes?

Lai nodrošinātu, ka jūsu raketes ir labā stāvoklī, pārliecinieties, ka to uzglabājat vēsā, sausā vietā. Nepievērsiet tam pārāk lielu spiedienu glabāšanas laikā un neatstājiet to tiešā saules gaismā. Ja to neizmantojat, turiet to tā sākotnējā iepakojumā.

Kāda ir atšķirība starp iekštelpu un āra badmintonu?

Iekštelpu un āra badmintonraketes atšķiras pēc izmantotajiem materiāliem. Iekštelpu raketes parasti ir vieglākas un ar lielākiem galviņas, lai palielinātu kontroli. Āra raketes ir smagākas ar mazākām galviņām, kas ir izstrādātas, lai izturētu vēju un sauli.

Kāds ir ieteicamais vecuma diapazons, lai spēlētu badmintonu?

Jūs varat sākt spēlēt badmintonu jebkurā vecumā. Parasti ieteicamais vecuma diapazons ir no 4 līdz 99 gadiem. Badmintona spēlēšana ir patīkams veids, kā palikt aktīvam un izklaidēties.

Secinājums

Izvēlēties pareizu badmintona aprīkojumu nav jābūt biedējošai uzdevumam.

Novērtējiet raketes materiālu, roktura izmēru, virves spriedumu un virves un putnu spalvas, lai noskaidrotu, kas darbojas vislabāk jums.

Atcerieties ņemt vērā savu budžetu, iepērkoties badmintona aprīkojumam un rakstiem.

Galvenais ir atrast pareizo īpašību un cenas kombināciju, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Tagi:

Emuārs

Dalīties ar šo :

Jaunākās publikācijas

Vai jums ir kādi jautājumi?

Categories